SENİ BURAYA
HAYALLERİN GETİRDİ

Asla Vazgeçme

OPUS MÜZİK
Online Dersler Piyano
Klasik Gitar Bas Gitar
Şan Elektro Gitar
Yan Flüt Ukulele
Bağlama
Bateri Keman
Online Dersler Piyano
Klasik Gitar Bas Gitar
Şan Elektro Gitar
Yan Flüt Ukulele
Bağlama
Bateri Keman

London College Of Music

Yetkili Sınav ve Başvuru Merkezi

London College of Music'in Müzik Lisesi ( Grade - High School ) ve üniversite seviyesinde (Ön Lisans - Lisans - Yüksek Lisans) diploma sınavları da vardır.

Grade dereceleri 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviye seçimi öğrenciyi çalıştıran öğretmen tarafından yapılmaktadır.

Diploma seçimlerinde; kariyer planlarına göre öğrenciler performans, öğretmenlik ve bestecilik sınavlarından birini tercih edebilirler. Her türlü diploma seviyesi için bu seçenekler vardır.

OPUS MÜZİK

Hakkımızda

Amacımız müzik ve sanat eğitimini kişiye özel kılmaktır. Bizim için eğitim kişiden kişiye değişiklik gösteren bir olgudur .

Derslerimizde bizim için belirleyici olan öğrencilerimizin kişisel özellikleridir. Yaşları farklı ya da aynı olan öğrenciler, aynı algı düzeyine sahip olmadıkları gibi müzikal beğenileri de farklılık gösterebilir. İşte bu yüzden müzik derslerimizde her müzikseverle bire bir ilgileniyoruz. İsteğimiz her yaştaki müzikseveri müziğe dahil etmektir. Müzik ya da bir enstrumanı ile ilgilenen birinin şevkini kırmamak ,onun ilgisini , tarz ve beğenilerini , yaş ve konumunu da dikkate almaktır. Eğitmen kadromuz kendi konularında uzman ve diplomalı müzisyen / eğitmenlerden oluşmaktadır. Kadromuz bölümünden dilediğiniz enstruman ile ilgili eğitmen hakkında bilgi alabilirsiniz.

İSTATİSTİKLER

OPUS MÜZİK

MUTLU
8800

ÖĞRENCİ